Sastavi olimpijskih skakackih timova za ZOI Beijing, Kina 2022.

Kamil Stoch, Poljska sa medaljama osvojenim na ZOI u PyeongChang-u 2018.

Po prvi put u istoriji su sastavljeni skakacki timovi u kojim su muskarci i ZENE.

Ovo su skakaci koji ce ucestvovati na ZOI u Beijingu:

Skakaci koji brane titule osvojene na predhodnim ZOI:

· Maren Lundby (NOR) / nece se takmiciti ove sezone.
· Andreas Wellinger (GER) / nije uzet u olimpijski tim.
· Kamil Stoch (POL) 

Germany
Karl Geiger, Markus Eisenbichler, Stephan Leyhe, Constantin Schmid, Pius Paschke
Juliane Seyfarth, Katharina Althaus, Pauline Hessler, Selina Freitag

Switzerland
Simon Ammann, Gregor Deschwanden, Killian Peier, Dominik Peter

Norway
Marius Lindvik, Halvor Egner Granerud, Robert Johansson, Johann Andre Forfang, Daniel Andre Tande
Silje Opseth, Thea Minyan Bjoerseth, Anna Odine Stroem

France
Julia Clair, Josephine Pagnier

USA
Kevin Bickner, Casey Larson, Patrick Gasienica
Anna Hoffmann

Finland
Antti Aalto, Niko Kytösaho
Julia Kykkänen, Jenny Rautionaho

Austria
Stefan Kraft, Jan Hörl, Daniel Huber, Daniel Tschofenig, Manuel Fettner
Marita Kramer, Daniela Iraschko-Stolz, Jacqueline Seifriedsberger, Eva Pinkelnig

Slovenia
Peter Prevc, Cene Prevc, Anze Lanisek, Lovro Kos, Timi Zajc
Ursa Bogataj, Nika Kriznar, Ema Klinec, Spela Rogelj

Poland
Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Zyla, Stefan Hula, Pawel Wasek
Kinga Rajda, Nicole Konderla

Bulgaria
Vladimir Zografski

China
Song Qiwu
Dong Bing, Peng Qingyue

Czech Republic
Roman Koudelka, Viktor Polasek, Filip Sakala, Cestmir Kozisek
Karolina Indrackova, Anezka Indrackova, Klara Ulrichova

Estonia
Artti Aigro, Kevin Maltsev

Japan
Ryoyu Kobayashi, Junshiro Kobayashi, Yukiya Sato, Naoki Nakamura, Daiki Ito
Sara Takanashi, Yuki Ito, Yuka Seto, Kaori Iwabuchi

Canada
Mackenzie Boyd-Clowes, Matthew Soukup
Abigail Strate, Alexandria Loutit

Russia
Danil Sadreev, Evgeniy Klimov, Ilya Mankov, Roman Trofimov, Mikhail Nazarov
Irina Avvakumova, Sofia Tikhonova, Aleksandra Kustova, Irma Makhinia

Sweden
Frida Westman

Kazakhstan
Sergey Tkachenko, Danil Vassilyev

Turkey
Fatih Arda Ipcioglu

Romania
Andrei Feldorean, Nicolae Sorin, Daniel Andrei Cacina
Daniela Haralambie

Italy
Giovanni Bresadola
Jessica Malsiner

Ukraine
Vitaliy Kalinichenko, Anton Korchuk, Yevhen Marusiak See also: Ski JumpingOlympic Winter GamesBeijing