Ilka Stuhec (SLO) ponovo na snijegu!

Slovenska brza zvijezda Ilka Stuhec vratila se na snijeg ovaj tjedan u švicarskom Saas Fee. Dvadesetpetogodišnjakinja  je osvajac zlatne medalje na Svjetskom prvenstvu u spustu 2017. i 2019. godine. Stuhec je pretrpila razorni  pad krajem februara nakon pada u spustu Svjetskog kupa u švicarskom skijalistu Crans Montani.

Prema izvještajima, povratak Stuhecove na snijeg prosao je bez problema i ona će nastaviti svoj oporavak tijekom sljedeća četiri tjedna u švicarskim Alpama prije nego što pojaca svoj trening u pripremi za uvodne utrke sezone Svjetskog kupa 2020. godine.

Slovenka je, nakon povrede koljena,  bila  prisiljena pauzirati cijelu cijelu sezonu 2018. i propustiti  Zimske Olimpijske Igre u PyeongChangu tod februara!.

Komentiraj

Popunite niže tražene podatke ili kliknite na neku od ikona za prijavu:

WordPress.com Logo

Ovaj komentar pišete koristeći vaš WordPress.com račun. Odjava /  Izmijeni )

Facebook slika

Ovaj komentar pišete koristeći vaš Facebook račun. Odjava /  Izmijeni )

Spajanje na %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.